FIIISH Combo Blaster Shad 130 Fire Tiger

Kód: 87142
Neohodnoceno
Značka: FIIISH
459 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
3.3.2021

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nástraha FIIISH Combo Blaster Shad 130 38g Fire Tiger

Blaster Shad je návnada určená k lovu štik, vytvořená po 5 letech výzkumu a vývoje a navržená tak, aby se přizpůsobila mnoha rybářským podmínkám. Vybaven konceptem který vám umožňuje nastavit váhu hlavy podle vašich potřeb, můžete lovit v různých hloubkách, při různých rychlostech, s několika možnostmi těla na jedné a stejné hlavě. Na konstrukci těla bylo vykonáno mnoho práce, aby bylo možné plavat i při velmi nízké rychlosti, proto se jmenuje „Blaster Shad“.

Balení obsahuje předem sestavenou návnadu s veškerým příslušenstvím, včetně 2 vložek z plastu a 2 ze zinku.

Vyznačuje se řadou dosud nevídaných inovací na trhu, díky nimž je extrémně všestranná přizpůsobit se všem možným podmínkám rybolovu.

Nejdůležitější ze všeho je největší inovace v jigové hlavě zvané Player Head (která je pro všechny velikosti jedinečná), která se přišroubuje na gumové tělo a která má uvnitř komoru, do které se vejdou 4 vložky zvané Player Blocks, které mohou být z plastu nebo ze zinku. Změnou kombinace těchto vložek je možné změnit stupeň potopení návnady.

MNOHO KOMBINACÍ

Každá zinková vložka váží 3 g, takže můžete rychle změnit váhu jigové hlavy a získat váhu 0, 3, 6, 9, 12 g.
Změnou počtu bloků Player Block zinku v Player head (hlava) můžete lovit při různých rychlostech a ve více hloubkách. Player Block na zinek jsou určeny ke zvýšení hmotnosti hlavy, čím více zinkového bloku máte, tím hlouběji a / nebo rychleji budete lovit. Aby se zabránilo naplnění hlavy vzduchem, je bezpodmínečně nutné umístit do dutiny hlavy hlavy 4 vložky. Plastové vložky Player Blocks mají tuto roli a nezpůsobují sestup návnady, protože jejich váha je neutrální (0 g).

Jig je vyroben se systémem Player Stinger  (40 lb zatížení), který zajišťuje rychlé spojení pod hlavou připojené k háčku pomocí otočného a děleného kroužku. Háček se drží v poloze pod břichem pomocí rychloupínače, který se uvolňuje během boje s rybou a umožňuje větší volnost pohybu tim se šetří nástraha.

KOMPAKTNÍ MĚKKÁ TECHNOLOGIE TĚLA

  • Velmi kvalitní háček byl vyvinut společností Fiiish ve spolupráci s VMC, aby se dokonale přizpůsobil tvaru Blaster Shad.
  • Tento výrobní proces a tento materiál mu dodávají zvýšenou odolnost a životnost.
  • Vstřikování umožňuje získat barevná tělesa ve hmotě. Toto zbarvení umožňuje získat bezkonkurenční a trvalé přirozené nuance a hloubky.

Vstřikování: Těla Blaster Shad jsou konstruována vstřikováním plastu formulovaného v Japonsku.

Tělo je vyrobeno z měkkého, ale odolného silikonu a je vybaveno velkým zadním ocasem Paddle, který maximalizuje množství emitovaných nízkofrekvenčních vibrací.Vyzařovaná nízkofrekvenční vlna pak bude vyzařovat ve velkém objemu vody a zviditelní návnadu z dálky.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: BLASTER SHAD
Záruka: 24
Velikost [ cm ]: 10,1-15cm
Velikost [ cm ]: 13
Hmotnost [ gr ]: 38 +/- 5g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: