MINN KOTA Traxxis 55 V 42"

Kód: 60390
Neohodnoceno
Značka: MINNKOTA
16 350 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lodní elektromotor MINN KOTA Traxxis 55 V 42"

Traxxis 55 V 42" je nabitý funkcemi, díky nimž se vaše loď dostane každý den přesně tam, kde ji potřebujete. Všestranné ovládání řízení. Snadná manipulace jednou rukou. Rychlé nastavení hloubky. Traxxis 55 V 42" vždy najde způsob, jak vás udržet na rybách.

Když už najdete místo, kde ryby berou, je dobré tam zůstat.

Přesný nához je možný jen tehdy, pokud dokážete manévrovat s lodí tak,aby měla správné postavení. Traxxis je tak navžen. S ním bude řízení lodi zas o něco jednodušší. Modely s variabilní změnou rychlosti jsou vybaveny Digitálním Maximizérem, který významně prodlužuje dojezdovou vzdálenost lodi.

Tento motor lze sklopit jednoručně, což je nesporná výhoda např. v rizikových situacích.

1. NASTAVITELNÉ UTAŽENÍ ŘÍZENÍ. Nová objímka umožňuje nastavit samosvornost řízení na potřebnou úroveň. Můžete jej zcela uvolnit, anebo řídící tyč zcela zablokovat.

2. RYCHLÝ ZÁMEK NASTAVENÍ HLOUBKY SPUŠTĚNÍ MOTORU. Potřebujete motor rychle spustit hlouběji nebo naopak vytáhnout? S Traxxisem to bude snadné. Již žádné otáčení kolíčkem.

3. NOVÁ KORMIDELNÍ PÁKA. Traxxis vám umožní nejen kormidelní páku naklopit (až o 45°) ale i povytáhnout (o 15cm), takže ji budete mít vždy po ruce. Páka má navíc novou, ergonomickou rukojeť.

4. KOMPOZITOVÁ ŘÍDÍCÍ TYČ (NOHA) S DOŽIVOTNÍ ZÁRUKOU. Kompozitové tyče jsou pevnější než ocel, prakticky nezničitelné s tím, že po propružení se navracejí do původního tvaru. Žádná deformace, žádná koroze. Zaručeně.

5. STISKNI A VÍŠ. Zjištění aktuálního stavu nabití akumulátoru jedním tlačítkem.

PARAMETRY

počet rychlostí vpřed / vzad variabilní
tah motoru ( Lbs ) 55
maximální napětí (Volt) 12
hmotnost lodi ( kg ) 1150

Doplňkové parametry

Kategorie: LODNÍ ELEKTROMOTORY
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: