MINN KOTA Ulterra 80 FP MDI i-Pilot 60"

Kód: 60157
Akce
Neohodnoceno
Značka: MINNKOTA
93 900 Kč –10 %
MINN KOTA Ulterra 80 FP MDI i-Pilot 60"
93 900 Kč –10 % 84 510 Kč
skladem v eshopu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vodní elektromotor MINN KOTA Ulterra 80 FP MDI i-Pilot 60"

Díky funkci Auto Stow / Deploy a Power Trim vám nebudeme dávat za vinu, že jste nadšení Ulterrou. Obzvláště, když si uvědomíte, že přichází s výběrem i-Pilot nebo i-Pilot Link, multifunkčního nožního pedálu a vestavěného převodníku.

Funkce Auto Stow / Deploy vám umožní dostat motor dovnitř a ven z vody automaticky pomocí přiloženého dálkového ovladače i-Pilot nebo i-Pilot Link nebo přepracovaného nožního pedálu.

Jakmile je váš motor ve vodě, Power Trim vám umožní snadno upravit hloubku motoru pro měnící se podmínky, pomocí přiloženého dálkového ovladače i-Pilot nebo i-Pilot Link nebo přepracovaného nožního pedálu. Je to ještě jeden způsob, jak Ulterra zvládne náročnou práci, a vy se můžete soustředit na rybolov.

Právě jsme posunuli naši nejdůvěryhodnější funkci GPS na další úroveň. Spot-Lock používá GPS k tomu, aby vás uzamkl na rybářském místě, a nyní jsme jej přepracovali tak, aby pracoval chytřeji a držel vás na místě přesněji než kdykoli předtím. Spot-Lock, aktualizovaný pomocí hardwarových a softwarových algoritmů pro větší přesnost, je nejpřesnější kotvou GPS vůbec. Můžete se sami přesvědčit s novým čtením na dálku, které vám ukáže, jak blízko jste. Nová funkce Jog vám navíc umožní co nejvíce využít váš Spot-Lock v krocích po pěti stopách v libovolném směru. K dispozici s i-Pilot a i-Pilot Link.

24V lodní elektromotor s příďovou montáží

Vybavení:

Vestavěná sonda MEGA Down Imaging

i-PILOT – GPS s dálkovým ovládáním motoru a následujícími funkcemi: Spot-Lock - elektronická kotva, která udrží loď na zvoleném místě; Record A Track - záznam pohybu lodi s možností uložení do paměti; CoPilot – umožňuje ovládat loď z libovolného místa na lodi; Cruise Control – tempomat; Advanced AutoPilot - pokročilý autopilot, který díky GPS udrží loď v přímém směru

UKAZATEL STAVU BATERIÍ – dálková ovládání i-Pilot a i-Pilot Link ukazují kromě stavu vlastních baterií i stav baterií motoru

NOŽNÍ PEDÁL – vylepšený pedál s mnoha funkcemi a jednoduchým ovládáním

AUTO STOW / DEPLOY - díky elektrickému pohonu umožňuje automaticky sklopit motor do vody, resp. ho vyklopit zpět

POWER TRIM - slouží k automatickému vysunutí nohy motoru do pracovní hloubky

DIGITÁLNÍ MAXIMIZÉR – optimalizuje odběr energie a prodlužuje životnost baterie

UNIVERSAL SONAR 2 - duální 20° a 60° sonarové čidlo v noze motoru, propojitelné s přístroji Humminbird, Eagle, Lowrance i Garmin

Výrobek obsahuje: motor Ulterra 80 s vestavěnou sondou MEGA Down Imaging, dálkové ovládání i-Pilot se šňůrkou na krk, nožní pedál, externí kompas, vrtuli MKP-33 a montážní sadu.

Doplňkové parametry

Kategorie: LODNÍ ELEKTROMOTORY
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: