Měna

ABU GARCIA Black Max Low Profile Reel BMAX3-L

Kód: 01993

Katalogové číslo: 1365368

Výrobce: ABU GARCIA

Záruka: 2 roky

Dostupnost: skladem

Původní cena: 1 689,- Kč s DPH

Cena po slevě: 1 351,- Kč s DPH

KOUPIT


ABU GARCIA Black Max Low Profile Reel BMAX3-L

Novinkou pro rok 2016 je baitcastingový naviják Abu Garcia Black Max Low Profile. Tento naviják je neuvěřitelně kompaktní s nízkou hmotností a výborným výkonem. Díky ohromujícímu novému stylu a barvě vám tato cívka poskytuje vysokou spolehlivost a dokonalé designové funkce.

Pro mimořádně plynulý provoz a stabilní výkon obsahuje tento naviják 4 kuličková ložiska z nerezové oceli + 1 válečkové ložisko. Pro zajištění větší plynulosti celé cívky, systém tažení Power Disk zlepšuje tažení a poskytuje bezproblémový výkon.

Pro maximální kontrolu je k dispozici brzdový systém MagTrax, který vám poskytne konzistentní brzdný tlak. Mosazné zařízení Duragear poskytuje vynikající odolnost a pomáhá prodloužit životnost vašeho zařízení.

Konstrukce navijáku Abu Garcia Black Max Low je opravdu impozantní. Kombinace matné černé a lesklé černé barvy v kombinaci s výraznou kovovou červenou opravdu dělá tento naviják výjimečným. Součástí designu je také přepínací přepínač, který vám usnadní rybolov pouhým dotykem palce.

Součástí navijáku je také kompaktní, ohnutá rukojeť ve tvaru hvězdy, která poskytuje pohodlný a funkční design. Zapuštěná patka navijáku dále zvyšuje ergonomický design tohoto navijáku a opracovaná hliníková cívka umožňuje, aby byla naviják vysoce odolný s lehkým rámem.

Profil Abu Garcia Black Max Low je k dispozici v levém i pravém provedení.

Pokud hledáte castingový multiplikátor za super cenu, tak Black MAX Vám ji nabídne.

Technické informace:
Kapacita: 145m/0,30mm
Počet ložisek: 5
Převod: 6,4:1
Návin na jedno otočení kličkou: 66cm
Maximální nastavení brzdy: 8kg
Váha: 207g

Počet ložisek:5
Převod:6,4:1
Náhradní cívka:ne
Váha [ g ]:207