Měna

Příslušenství K ČLUNŮM

Borika je ukrajinská společnost s vedoucím postavením na trhu v oblasti výroby příslušenství pro lodě a jachty, spojující ve svých produktech vysokou kvalitu a zajímavé ceny. Zodpovědný přístup k podnikání a aktivní aplikace inovací vytvořily podmínky pro uznávání produktů Borika i mimo Ukrajinu.

Výrobky zohledňují zájmy širokého spektra zákazníků:

  • Profesionálové si mohou být jisti kvalitou příslušenství a širokého spektra výrobků.
  • Amatéři a začátečníci mohou rychle a jednoduše vybavit svůj člun, loď nebo kajak či doplnit ke své jachtě nezbytné příslušenství, kterým se zaslouží o kvalitnější odpočinek. Celá organizace je maximálně pohodlná, protože zákazník kromě produktů od jednoho výrobce získá také záruční a pozáruční servis.

Základ nabídky tvoří univerzální montážní systémy, s jejichž pomocí získáte nebývalé možnosti rozšíření a zvýšení užitné hodnoty.

Dnes Borika vlastní více než dvacet patentů. Nadšení týmu pracovníků, vlastní výrobní základna a top manažeři, kteří se pravidelně účastní výstav po celém světě, umožňují realizaci inovativních řešení pod značkou Borika a zasluhují se o pravidelné uvádění nových produktových řad na trh.

Díky značce Borika mohou zákazníci zvolit své vlastní jedinečné uspořádání plavidla, splňující vysokou úroveň komfortu a bezpečnosti. Je možné kdykoliv vybavit a modernizovat člun, kajak, loď nebo jachtu podle svých specifických potřeb.

Naše výrobky dosahují vysoké kvality a jsou v souladu s normou ISO 9001:2008. S produkty Borika váš vodní transport získá všestrannost, perfektní pořádek a stylový vzhled. A vy budete mít dostatek příležitostí pro rozvoj nových vodních aktivit.

Řadit dle

Cena

300 Kč1700 Kč

Filtry a parametry