FIIISH No.1 Combo Blaster Shad 130 Sexy Bream

Kód: 87140
VO Sleva
Značka: FIIISH
459 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nástraha FIIISH No.1 Combo Blaster Shad 130 Sexy Bream

Blaster Shad je návnada určená k lovu štik, vytvořená po 5 letech výzkumu a vývoje a navržená tak, aby se přizpůsobila mnoha rybářským podmínkám. Vybaven konceptem který vám umožňuje nastavit váhu hlavy podle vašich potřeb, můžete lovit v různých hloubkách, při různých rychlostech, s několika možnostmi těla na jedné a stejné hlavě. Na konstrukci těla bylo vykonáno mnoho práce, aby bylo možné plavat i při velmi nízké rychlosti, proto se jmenuje „Blaster Shad“.

Balení obsahuje předem sestavenou návnadu s veškerým příslušenstvím, včetně 2 vložek z plastu a 2 ze zinku.

Vyznačuje se řadou dosud nevídaných inovací na trhu, díky nimž je extrémně všestranná přizpůsobit se všem možným podmínkám rybolovu.

Nejdůležitější ze všeho je největší inovace v jigové hlavě zvané Player Head (která je pro všechny velikosti jedinečná), která se přišroubuje na gumové tělo a která má uvnitř komoru, do které se vejdou 4 vložky zvané Player Blocks, které mohou být z plastu nebo ze zinku. Změnou kombinace těchto vložek je možné změnit stupeň potopení návnady.

MNOHO KOMBINACÍ

Každá zinková vložka váží 3 g, takže můžete rychle změnit váhu jigové hlavy a získat váhu 0, 3, 6, 9, 12 g.
Změnou počtu bloků Player Block zinku v Player head (hlava) můžete lovit při různých rychlostech a ve více hloubkách. Player Block na zinek jsou určeny ke zvýšení hmotnosti hlavy, čím více zinkového bloku máte, tím hlouběji a / nebo rychleji budete lovit. Aby se zabránilo naplnění hlavy vzduchem, je bezpodmínečně nutné umístit do dutiny hlavy hlavy 4 vložky. Plastové vložky Player Blocks mají tuto roli a nezpůsobují sestup návnady, protože jejich váha je neutrální (0 g).

Jig je vyroben se systémem Player Stinger  (40 lb zatížení), který zajišťuje rychlé spojení pod hlavou připojené k háčku pomocí otočného a děleného kroužku. Háček se drží v poloze pod břichem pomocí rychloupínače, který se uvolňuje během boje s rybou a umožňuje větší volnost pohybu tim se šetří nástraha.

KOMPAKTNÍ MĚKKÁ TECHNOLOGIE TĚLA

  • Velmi kvalitní háček byl vyvinut společností Fiiish ve spolupráci s VMC, aby se dokonale přizpůsobil tvaru Blaster Shad.
  • Tento výrobní proces a tento materiál mu dodávají zvýšenou odolnost a životnost.
  • Vstřikování umožňuje získat barevná tělesa ve hmotě. Toto zbarvení umožňuje získat bezkonkurenční a trvalé přirozené nuance a hloubky.

Vstřikování: Těla Blaster Shad jsou konstruována vstřikováním plastu formulovaného v Japonsku.

Tělo je vyrobeno z měkkého, ale odolného silikonu a je vybaveno velkým zadním ocasem Paddle, který maximalizuje množství emitovaných nízkofrekvenčních vibrací.Vyzařovaná nízkofrekvenční vlna pak bude vyzařovat ve velkém objemu vody a zviditelní návnadu z dálky.

Doplňkové parametry

Kategorie: BLASTER SHAD
Velikost [ cm ]: 10,1 - 15cm
Hmotnost [ g ]: 31 - 40g
Velikost [ cm ]: 13
Hmotnost [ g ]: 38 +/- 5g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Fiiish nejoblíbenější měkké nástrahy tohoto typu v ČESKU a mnoha dalších zemích.
Fiiish Black Minnow je extrémně populární a osvědčený, při lovu okounů, candátů ale také mnoho dalších slaných a sladkovodních druhů ryb. 

Fiiish Black Minnow se ukázala jako velmi oblíbená návnada u francouzských basových rybářů a její popularita se nyní přesunula přes kanál do Česká a celého světa.
Fiiish Black Minnow se skládá ze tří částí; Zatížená hlava, háček a měkké tělo. Toto kombo 120 je dodáváno „připravené“, takže vše, co musíte udělat, je připevnit jej k vlasci nebo karabince a chytat ryby! Součástí je náhradní tělo a další těla, hlavy a háky jsou k dispozici samostatně.
Fiiish Black Minnow má opravdu atraktivní akci, která je vytvořena kombinací pružného těla a velkého ocasu. Hlavním faktorem, který odlišuje Fiiish Black Minnow od většiny ostatních měkkých návnad, je „kloubová“ hlava. To znamená, že háček a jigová hlava jsou oddělené a spojení mezi těmito dvěma částmi umožňuje určitý stupeň pohybu, který napomáhá k tomu, aby se tato nástraha stala tak účinnou.
Háček je umístěn v očku v horní části těla, díky čemuž je Fiiish Black Minnow atraktivní pro ryby, takže jej lze použít na místech, kde jiné měkké návnady nemají šanci.
Lze jej lovit mnoha různými způsoby,nejlepší způsob a poskakování na dně.
Každé balení obsahuje jedno kompletní kombo a náhradní tělo.