FIIISH Perfect Link Fishing Snaps Light 5kg

Kód: 95367
VO Sleva
Značka: FIIISH
90 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
22.5.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Karabinky FIIISH Perfect Link Fishing Snaps Light 5kg

Karabinky na nástrahy Perfect Link jsou vyrobeny z nejkvalitnější nerezové oceli. Jsou kompaktní, silné, diskrétní a nabízejí nejlepší akci pro vaše nástrahy Fiiish.

4 velikosti pro čtyři druhy rybolovu:

  • Light: pro lehký a skalní rybolov, jemnost
  • Střední: pro lehký rybolov, typický rybolov na pobřeží Středozemního moře a v ústí řek, rybolov z lodi
  • Silný: Pro typický přívlačový nebo jigový rybolov velkých mořských vlků v Kantabrijském moři nebo středomořských predátorů střední velikosti...
  • X- Strong: Pro rybolov velkých druhů...

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: KARABINKY
Záruka: 24
Nosnost [ kg ]: 5
Balení [ ks ]: 10

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Fiiish nejoblíbenější měkké nástrahy tohoto typu v ČESKU a mnoha dalších zemích.
Fiiish Black Minnow je extrémně populární a osvědčený, při lovu okounů, candátů ale také mnoho dalších slaných a sladkovodních druhů ryb. 

Fiiish Black Minnow se ukázala jako velmi oblíbená návnada u francouzských basových rybářů a její popularita se nyní přesunula přes kanál do Česká a celého světa.
Fiiish Black Minnow se skládá ze tří částí; Zatížená hlava, háček a měkké tělo. Toto kombo 120 je dodáváno „připravené“, takže vše, co musíte udělat, je připevnit jej k vlasci nebo karabince a chytat ryby! Součástí je náhradní tělo a další těla, hlavy a háky jsou k dispozici samostatně.
Fiiish Black Minnow má opravdu atraktivní akci, která je vytvořena kombinací pružného těla a velkého ocasu. Hlavním faktorem, který odlišuje Fiiish Black Minnow od většiny ostatních měkkých návnad, je „kloubová“ hlava. To znamená, že háček a jigová hlava jsou oddělené a spojení mezi těmito dvěma částmi umožňuje určitý stupeň pohybu, který napomáhá k tomu, aby se tato nástraha stala tak účinnou.
Háček je umístěn v očku v horní části těla, díky čemuž je Fiiish Black Minnow atraktivní pro ryby, takže jej lze použít na místech, kde jiné měkké návnady nemají šanci.
Lze jej lovit mnoha různými způsoby,nejlepší způsob a poskakování na dně.
Každé balení obsahuje jedno kompletní kombo a náhradní tělo.