FIIISH Power Tail Squid 25g White Morning

Kód: 87120
VO Sleva
Značka: FIIISH
249 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
22.4.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Wobler FIIISH Power Tail Squid 25g White Morning

Power Tail je nový, patentovaný koncept.
Tělo z tvrdé návnady poskytuje neuvěřitelně realistickou akci díky použití průhledného disku ocasní ploutve ve tvaru disku. To dává návnadě pomalý pokles rychlosti s maximálními vibracemi. Power Tail je podle velikosti vybaven silnými háčky VMC nebo jednoduchými háčky.

Dokonalá délka a hmotnost pro rybolov na moři, jednoduše nahoďte, nechte klesnout, dokud nenarazí na dno, a poté pomalu navijíte. Konstrukce „hlavy kluzáku“ zvyšuje s potápěčskou rychlostí prezentovanou na mořském dně pod úhlem 45 °. Samotný design má tvrdou, průhlednou ploutev, která vytváří účinek na tělo a zpomaluje jeho sestup pomocí maximálních vibrací. Pozoruhodné barvy a silná akce přitahují hlavonožce!

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: WOBLERY FIIISH
Velikost [ cm ]: 5,1 - 10cm
Hmotnost [ g ]: 20,1 - 25g
Velikost [ cm ]: 9,5
Hmotnost [ g ]: 25
Balení [ ks ]: 1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Fiiish nejoblíbenější měkké nástrahy tohoto typu v ČESKU a mnoha dalších zemích.
Fiiish Black Minnow je extrémně populární a osvědčený, při lovu okounů, candátů ale také mnoho dalších slaných a sladkovodních druhů ryb. 

Fiiish Black Minnow se ukázala jako velmi oblíbená návnada u francouzských basových rybářů a její popularita se nyní přesunula přes kanál do Česká a celého světa.
Fiiish Black Minnow se skládá ze tří částí; Zatížená hlava, háček a měkké tělo. Toto kombo 120 je dodáváno „připravené“, takže vše, co musíte udělat, je připevnit jej k vlasci nebo karabince a chytat ryby! Součástí je náhradní tělo a další těla, hlavy a háky jsou k dispozici samostatně.
Fiiish Black Minnow má opravdu atraktivní akci, která je vytvořena kombinací pružného těla a velkého ocasu. Hlavním faktorem, který odlišuje Fiiish Black Minnow od většiny ostatních měkkých návnad, je „kloubová“ hlava. To znamená, že háček a jigová hlava jsou oddělené a spojení mezi těmito dvěma částmi umožňuje určitý stupeň pohybu, který napomáhá k tomu, aby se tato nástraha stala tak účinnou.
Háček je umístěn v očku v horní části těla, díky čemuž je Fiiish Black Minnow atraktivní pro ryby, takže jej lze použít na místech, kde jiné měkké návnady nemají šanci.
Lze jej lovit mnoha různými způsoby,nejlepší způsob a poskakování na dně.
Každé balení obsahuje jedno kompletní kombo a náhradní tělo.