RAPALA Wobler Super Shadow Rap 16 PGG

Kód: 80563
Akce VO Sleva
Značka: RAPALA
410 Kč –10 %
RAPALA Wobler Super Shadow Rap 16 PGG
410 Kč –10 % 369 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
26.6.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

RAPALA Super Shadow Rap 16 PGG

Objednejte nyní Rapala Super Shadow Rap 16cm 77g, dokonalý klasický wobler pro štiky a jiné predátory. Shadow Rap, navržený tak, aby dokonale napodoboval poslední boj umírající ryby, reaguje panickým únikem na škubnutí, otočí se, aby se podíval na pronásledovatele, a pak s otřesem uklidní hlavu dolů a začne pomalu klesat. Může se s ním manipulovat prakticky na místě s krátkými trhnutím prutu, čímž se prodlužuje doba, kterou tráví v skusové zóně.

Velké predátory nedokážou odolat Super Shadow Rap a jeho silné vibraci, následované pomalým skokem do hloubky, díky kterému je dokonalým napodobením umírajících ryb. Vysoké tělo dokonale napodobuje siluetu velké ryby, zatímco dobře známá akce Shadow Rap dělá prakticky náročnou práci a nabízí dravcům lehké jídlo. Jemné zášklby umožňují důkladné vyhledávání mikrokolokací, zatímco agresivní trhání vede nástrahu přímo do úst hladových predátorů.

Rychle potápivá nástraha, určená pro trolling a castingový rybolov na dlouhé vzdálenosti. Při škubnutí se rychle potápí, v zastávce pomalu vystupuje k hladině. Škubáním vytváří trhavé pohyby a imituje chování umírající rybky, zůstávající na místě. Při nepřetržitém navíjení vytváří podobně trhavé pohyby s ostrými zatáčkami.


Doplňkové parametry

Kategorie: RAPALA Super Shadow Rap
Velikost [ cm ]: 15,1 - 20cm
Potapivý: ano
Hmotnost [ g ]: 10,1 - 15g
Velikost [ cm ]: 16
Hloubka [ m ]: 1,0-1,4
Hmotnost [ g ]: 12
Barva: Pearl Ghost Gold

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: