FIIISH Black Minnow 3 Corps 14cm Clear Brown

Kód: 87098
VO Sleva
Značka: FIIISH
219 Kč
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nástraha FIIISH Black Minnow 3 Corps 14cm Clear Brown

Fiiish minnow je dobře známá návnada, která se díky svému fantastickému chodu v rybaření stala skvělým jménem, může se použít do všech hloubek vody kvůli schovanému háku, který snižuje riziko ztráty návnady. Black Minnow je výborná nástraha na Bassa,Okouna a Candata !

  • 3x v balení
  • K dispozici ve čtyřech různých barvách

Úžasný Fiiish Black Minnow explodoval na scéně Bass s velkým efektem. Podívejte se na hněvivý lis a uvidíte, že tato nástraha je zodpovědná za tolik velkých ryb, že je to až neuvěřitelné. Hlavní balení jsou dodávány v 6 různých velikostech s jednou hlavou a dvěma těly. ,Všechny možné druhy a variace jsou uvedeny v rozbalovací nabídce výše. Tato návnada se ukázala být smrtící pro všechny dravé ryby, ale nejvíce je to konečná basová návnada,která pracuje na volné tažení nebo na metodu potápění / Jigování.

Doplňkové parametry

Kategorie: RIPPER - SHAD / KOPYTO
Velikost [ cm ]: 10,1 - 15cm
Velikost [ cm ]: 14

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Fiiish nejoblíbenější měkké nástrahy tohoto typu v ČESKU a mnoha dalších zemích.
Fiiish Black Minnow je extrémně populární a osvědčený, při lovu okounů, candátů ale také mnoho dalších slaných a sladkovodních druhů ryb. 

Fiiish Black Minnow se ukázala jako velmi oblíbená návnada u francouzských basových rybářů a její popularita se nyní přesunula přes kanál do Česká a celého světa.
Fiiish Black Minnow se skládá ze tří částí; Zatížená hlava, háček a měkké tělo. Toto kombo 120 je dodáváno „připravené“, takže vše, co musíte udělat, je připevnit jej k vlasci nebo karabince a chytat ryby! Součástí je náhradní tělo a další těla, hlavy a háky jsou k dispozici samostatně.
Fiiish Black Minnow má opravdu atraktivní akci, která je vytvořena kombinací pružného těla a velkého ocasu. Hlavním faktorem, který odlišuje Fiiish Black Minnow od většiny ostatních měkkých návnad, je „kloubová“ hlava. To znamená, že háček a jigová hlava jsou oddělené a spojení mezi těmito dvěma částmi umožňuje určitý stupeň pohybu, který napomáhá k tomu, aby se tato nástraha stala tak účinnou.
Háček je umístěn v očku v horní části těla, díky čemuž je Fiiish Black Minnow atraktivní pro ryby, takže jej lze použít na místech, kde jiné měkké návnady nemají šanci.
Lze jej lovit mnoha různými způsoby,nejlepší způsob a poskakování na dně.
Každé balení obsahuje jedno kompletní kombo a náhradní tělo.