FIIISH Perfect Link Fluorocarbon X-Strong 27m 0,553mm 15,9kg

Kód: 26105
VO Sleva
Značka: FIIISH
509 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
26.6.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

FIIISH Perfect Link Fluorocarbon X-Strong 27m 0,553mm 15,9kg

Přizpůsobeno pro pobřežní a lehký rybolov.

Koncept Perfect Link byl vyvinut z potřeby nabídnout rybářům snadné a jednoduché řešení pro rybolov na přívlač.
Jednou z nejčastěji se opakujících otázek, na které se zaměřujeme, je: jakou šňůru použijeme? Nebo fluorokarbon?... A den co den najdeme nadrozměrné nebo poddimenzované vybavení, které by mělo být v rybářském vybavení dokonale vyvážené, aby bylo možné úspěšně dosáhnout požadovaného úlovku.

Perfect Link Fluorocarbon je 100% fluorocarbon, složený ze 3 vrstev pro velkou odolnost proti oděru. Jedna vrstva mu dodává pružnost a dvě pro větší odolnost proti tření.

Díky své pružnosti má odpor v uzlu výrazně silnější než běžný fluorocarbon. A umožňuje nám to snadno vytvářet uzly mezi Tranzado-Fluorocarbon a Fluorocarbon-Staple.

4 velikosti pro čtyři druhy rybolovu:

  • Light: pro lehký a skalní rybolov, jemnost
  • Střední: pro lehký rybolov, typický rybolov na pobřeží Středozemního moře a v ústí řek, rybolov z lodi
  • Silný: Pro typický přívlačový nebo jigový rybolov velkých mořských vlků v Kantabrijském moři nebo středomořských predátorů střední velikosti...
  • X- Strong: Pro rybolov velkých druhů...

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: FLUOROCARBON
Záruka: 24
Průměr [ mm ]: 0,55mm
Návin [ M ]: 0-150
Návin [ m ]: 27
Nosnost [ kg ]: 15,9

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Fiiish nejoblíbenější měkké nástrahy tohoto typu v ČESKU a mnoha dalších zemích.
Fiiish Black Minnow je extrémně populární a osvědčený, při lovu okounů, candátů ale také mnoho dalších slaných a sladkovodních druhů ryb. 

Fiiish Black Minnow se ukázala jako velmi oblíbená návnada u francouzských basových rybářů a její popularita se nyní přesunula přes kanál do Česká a celého světa.
Fiiish Black Minnow se skládá ze tří částí; Zatížená hlava, háček a měkké tělo. Toto kombo 120 je dodáváno „připravené“, takže vše, co musíte udělat, je připevnit jej k vlasci nebo karabince a chytat ryby! Součástí je náhradní tělo a další těla, hlavy a háky jsou k dispozici samostatně.
Fiiish Black Minnow má opravdu atraktivní akci, která je vytvořena kombinací pružného těla a velkého ocasu. Hlavním faktorem, který odlišuje Fiiish Black Minnow od většiny ostatních měkkých návnad, je „kloubová“ hlava. To znamená, že háček a jigová hlava jsou oddělené a spojení mezi těmito dvěma částmi umožňuje určitý stupeň pohybu, který napomáhá k tomu, aby se tato nástraha stala tak účinnou.
Háček je umístěn v očku v horní části těla, díky čemuž je Fiiish Black Minnow atraktivní pro ryby, takže jej lze použít na místech, kde jiné měkké návnady nemají šanci.
Lze jej lovit mnoha různými způsoby,nejlepší způsob a poskakování na dně.
Každé balení obsahuje jedno kompletní kombo a náhradní tělo.