FIIISH Pletená Šňůra Perfect Link Powerbraid Strong 150m 0,20mm 11,5kg

Kód: 26108
VO Sleva
Značka: FIIISH
829 Kč
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
25.6.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

FIIISH Perfect Link Powerbraid Strong 150m 0,20mm 11,5kg

Perfect Link 8 Strand Braid poskytuje maximální pevnost, vzdálenost a hladkost spolu s vynikající odolností proti oděru.

Jednou z nejčastěji se opakujících otázek, na které se zaměřujeme, je: jakou šňůru použijeme? Nebo fluorokarbon?... A den co den najdeme nadrozměrné nebo poddimenzované vybavení, které by mělo být v rybářském vybavení dokonale vyvážené, aby bylo možné úspěšně dosáhnout požadovaného úlovku.

 

Fiiish pletená šňůra se skládá z 8 pramenů, čímž se dosahuje válcového průřezu s velmi měkkým dotykem, který umožňuje snížení tření při průchodu kroužky, což výrazně zvyšuje kvalitu ve srovnání s obvyklým pletením.

Díky uspořádání závitů nám nabízí výjimečnou trvanlivost a větší odolnost v uzlu, což je slabé místo jakékoli sestavy. Jeho stlačená část navíc znamená, že prýmek během rybaření nepřijímá vodu.

Jeho kalibrace se provádí podrobně a poskytuje skutečné hodnoty v řezu i odporu.

4 velikosti pro čtyři druhy rybolovu:

  • Light: pro lehký a skalní rybolov, jemnost
  • Střední: pro lehký rybolov, typický rybolov na pobřeží Středozemního moře a v ústí řek, rybolov z lodi
  • Silný: Pro typický přívlačový nebo jigový rybolov velkých mořských vlků v Kantabrijském moři nebo středomořských predátorů střední velikosti...
  • X- Strong: Pro rybolov velkých druhů...

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pletená šňůra 0-150 m
Záruka: 24
Průměr [ mm ]: 0,20mm
Návin [ M ]: 0-150
Nosnost [ kg ]: 11,5
Barva: Fluo Green

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Fiiish nejoblíbenější měkké nástrahy tohoto typu v ČESKU a mnoha dalších zemích.
Fiiish Black Minnow je extrémně populární a osvědčený, při lovu okounů, candátů ale také mnoho dalších slaných a sladkovodních druhů ryb. 

Fiiish Black Minnow se ukázala jako velmi oblíbená návnada u francouzských basových rybářů a její popularita se nyní přesunula přes kanál do Česká a celého světa.
Fiiish Black Minnow se skládá ze tří částí; Zatížená hlava, háček a měkké tělo. Toto kombo 120 je dodáváno „připravené“, takže vše, co musíte udělat, je připevnit jej k vlasci nebo karabince a chytat ryby! Součástí je náhradní tělo a další těla, hlavy a háky jsou k dispozici samostatně.
Fiiish Black Minnow má opravdu atraktivní akci, která je vytvořena kombinací pružného těla a velkého ocasu. Hlavním faktorem, který odlišuje Fiiish Black Minnow od většiny ostatních měkkých návnad, je „kloubová“ hlava. To znamená, že háček a jigová hlava jsou oddělené a spojení mezi těmito dvěma částmi umožňuje určitý stupeň pohybu, který napomáhá k tomu, aby se tato nástraha stala tak účinnou.
Háček je umístěn v očku v horní části těla, díky čemuž je Fiiish Black Minnow atraktivní pro ryby, takže jej lze použít na místech, kde jiné měkké návnady nemají šanci.
Lze jej lovit mnoha různými způsoby,nejlepší způsob a poskakování na dně.
Každé balení obsahuje jedno kompletní kombo a náhradní tělo.