SHIMANO prut Sahara 2,24m 7-21g
Kód: 10050Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | PRÁVĚ NASKLADNĚNO7' (2,13 - 2,43 m) do 21g 2 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8717009603379 |
| Délka [ M ]: | 7' (2,13 - 2,43 m) |
| VRHACÍ ZÁTĚŽ G [ G ]: | do 21g |
| Počet dílů: | 2 |
| Vrhací zátěž (g): | 7-21g |
| Počet dílů: | 2 |
| váha prutu: | 114g |
| Transportní délka (cm): | 115cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Shimano je světově uznávaná značka, která nabízí špičkové rybářské vybavení, včetně prutů, navijáků a příslušenství. Na ABOS.cz najdete produkty Shimano, které vám zajistí vynikající výkon a spolehlivost při každém rybolovu!
